witamina k2

AFRIN PURESEA HIGIENA NOSA ISOTONIC 75 ML SPRAY

Cena: 23,00 pln
Ilość: op
Działanie:

Afrin PureSea Higiena Nosa to w 100% naturalny, sterylizowany roztwór oczyszczonej wody morskiej, bogatej w mikroelementy. To bezpieczny, prosty i efektywny sposób na oczyszczanie górnych dróg oddechowych i udrożnianie nosa. OCZYSZCZA z wydzielin, alergenów, wirusów i bakterii, chroniąc przed przeziębieniem oraz alergenami. NAWILŻA śluzówkę nosa, ułatwiając oddychanie. PRZYWRACA prawidłowe oddychanie przez nos. Stosowanie preparatu zalecane jest również jako zabieg przygotowujący przed użyciem innych preparatów aplikowanych do nosa.


Przeciwwskazania:

Nie ma przeciwwskazań, jeżeli preparat jest używany zgodnie z zaleceniami. W przypadku przejścia zabiegu chirurgicznego lub wypadku, przed użyciem preparatu należy skonsultować się z lekarzem. Preparat może być stosowany przez kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią. Preparat może być używany przez dorosłych oraz dzieci w wieku od 3 lat.


Dawkowanie:

Afrin PureSea może być używany w każdym położeniu butelki. 1. Nałóż końcówkę aplikatora. 2. Stań przy umywalce, pochyl i obróć głowę na bok. 3. Ostrożnie włóż końcówkę do górnego otworu nosowego i naciśnij aplikator, aby zaaplikować roztwór. 4. Obróć głowę na drugą stronę i powtórz wszystkie czynności dla drugiego otworu nosowego. 5. Wydmuchaj nos. W razie konieczności ponownie zaaplikuj roztwór. 6. Po każdym użyciu umyj końcówkę w ciepłej wodzie, a następnie wysusz. Afrin PureSea może być używany tak często jak to konieczne.
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]