witamina k2

MSM + SREBRO KROPLE 30 ML

Cena: 68,90 pln
Ilość: op
*CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OK.5 DNI*

MSM + Srebro Kropelki:
  • zawierają Srebro Hydrosol 10ppm,
  • każda buteleczka zawiera około 300 kropli.


Nasze oko jest jak balon wypełniony wodą. Prawidłowa tkanka optyczna pozwala płynom przepływać swobodnie przez ścianki membrany, która odgrywa rolę filtra: dostarcza składniki odżywcze i usuwa drobinki, utrzymując oko czyste i pozwalając mu dobrze widzieć.
Gdy membrany stają się twarde jak skóra, płyn zostaje uwięziony, a drobinki zaczynają się odkładać. W miarę upływu czasu kiedy zmiany postępują pogarsza się wzrok, a obrazy stają się rozmazane. Poza tym nasze oczy muszą pozostać elastyczne, tak aby mięśnie mogły zmieniać kontur oka i ognisko skupienia. W momencie gdy membrany oka i mięśnie stają się twarde, oko, nie może skupić się na widzianym obrazie, co powoduje, że staje się on rozmazany.Większość kropel do oczu, których zadaniem jest pomóc podrażnionym oczom, jedynie ‚zakrywa’ ból i niszczy nerwy, nie rozwiązując problemu, dlatego po jakiś czasie sytuacja powtarza się. Błędne koło zatem się zamyka, bo my znowu kupujemy te same krople, które jedynie maskują problem.

MSM (Methylsulfonylmethane) to naturalny siarczan występujący w naszym ciele. MSM+Srebro mogą pomóc zmiękczyć membrany, pozwalając płynom przedostać się przez tkankę optyczną. Kiedy ścianki membran stają się przepuszczalne, składniki odżywcze mogą swobodnie przepływać przez tkankę optyczną, dostarczając substancji odżywczych potrzebnych do uruchomienia procesów naprawczych.

Badania wykazały, że srebra Hydrosol jest 10,000 razy skuteczniejsze od standardowego koloidalnego bądź jonowego srebra. Nie zaobserwowano także żadnych efektów ubocznych stosowania srebra Hydrosol.

Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]