witamina k2

BIOSELF wskaźnik płodności

Cena: 499,00 pln
Ilość: op
DOSTAWA 0ZŁ.
BIOSELF jest prostym w użyciu elektronicznym wskaźnikiem płodności produkowanym w Szwajcarii. Skutecznie wspomaga metody Naturalnego Planowania Rodziny. Jest sprawdzonym urządzeniem, całkowicie neutralnym dla organizmu kobiety. Przy prawidłowym użytkowaniu zapewnia skuteczność porównywalną do środków antykoncepcyjnych. Poprzez analizę indywidualnego przebiegu kobiecego cyklu na podstawie metody kalendarzowej oraz na podstawie codziennego pomiaru temperatury ciała, ustala dni płodne, dni największej płodności, jak i dni niepłodne.

Bioself jest odpowiednim produktem zarówno dla kobiet planujących zajść w ciążę - automatycznie wyliczy czas owulacji i określi najlepsze dni na poczęcie dziecka. Dla kobiet, które mają problemy z zajściem w ciążę - wyznaczy dni najwyższej płodności. Dla kobiet nie planujących ciąży - stosując naturalne metod planowania rodziny, Bioself® wspomaga, wskazując czas niepolodności. Stosowany w celu uniknięcia poczęcia wykazuje wysoką skuteczność w granicach 95 - 98 %.

Dzięki Bioself wyznaczenie dni płodnych i niepłodnych nie jest już skomplikowane. Wbudowany mikroprocesor gromadzi w pamięci dane o długościach kolejnych cykli i zmianach temperatury, określając indywidualny profil jego użytkowniczki. Poprzez to, wskazuje prawidłowy przebieg cyklu nawet wtedy, kiedy zdarzają się wyższe temperatury, wywołane np. gorączką, stresem itp. Jak zapewnia producent, poradzi sobie także z brakiem jednego czy kilku pomiarów w trakcie cyklu.
Klienci, którzy kupili: BIOSELF wskaźnik płodności, kupili również:
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]