witamina k2

Na ratunek chorym stawom!

Reumatoidalne zapalenie stawów w skrócie RZS jest chorobą autoimmunologiczną. W Polsce cierpi na nią co najmniej 400 tysięcy osób, w tym trzykrotnie więcej kobiet. Zaczyna się najczęściej między 40 a 50 rokiem życia. W wielu przypadkach choroba prowadzi do inwalidztwa, a niekiedy nawet śmierci. Początkiem tej choroby jest stan zapalny, który w konsekwencji prowadzi do zniszczenia stawu.

Objawy
Najczęstszymi objawami jest ból, obrzęk i zesztywnienie stawów, które uniemożliwiają wykonywanie nawet najprostszych czynności. Chorobie tej może również towarzyszyć uczucie zmęczenia, chudnięcie, gorączka i brak apetytu.

Przyczyny


Nie są one do końca znane. Najprawdopodobniej do rozwoju choroby może przyczynić się kilka czynników. Najważniejsze z nich to:

⁃ obciążenie genetyczne – istnieje ryzyko wystąpienie RZS u osób blisko spokrewnionych,

⁃ płeć – kobiety chorują częściej, niż mężczyźni,

⁃ zakażenie – podejrzewa się, że niektóre bakterie mają swój udział w powstaniu stanu zapalnego,

⁃ palenie papierosów – zwiększa ryzyko zachorowania oraz powoduje, że jego przebieg jest cięższy,

⁃ stres – u niektórych osób choroba pojawia się po przeżyciu silnego stresu.


DiagnozaReumatolog kieruje chorego na badania obrazowe oraz analizę krwi, aby móc potwierdzić diagnozę. Im wcześniej rozpoczęta terapia, tym lepiej, ponieważ może istnieć ryzyko, że RZS zaatakuje inne organy takie jak serce, płuca, nerki. W ponad 50 % przypadków pacjenci tracą nie tylko możliwość aktywności zawodowej, ale także zdolność do samodzielnego funkcjonowania.


Leczenie


Polega głownie na podawaniu preparatów, które mają za zadanie uśmierzyć ból, spowolnić oraz łagodzić rozwój choroby.
Należy zwrócić szczególną uwagę, aby stosowane preparaty były naturalnego pochodzenia, nie narażając tym samym organizmu na kolejne obciążenia.


Popularnym preparatem przeznaczenia medycznego, polecanym w tego typu dolegliwościach jest Bivanol. Opatentowany, innowacyjny preparat zawierający wysoką dawkę stabilizowanego kompleksu lipidowo - białkowego z małży nowozelandzkich. Jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera glutenu, soi, drożdży ani żadnych konserwantów. Może być stosowany wraz z innymi lekami. Badania kliniczne potwierdziły korzystny wpływ substancji czynnej na prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz blokadę wewnętrznych procesów zapalnych.


Ważną rolę w leczeniu odgrywa również rehabilitacja, która dobierana jest indywidualnie do pacjenta. Osoby borykające się z nadwagą zalecana jest dieta w celu odciążenia stawów.


Powiązane preparaty:


Bivanol 90 kapsułek


Bivanol 270 kapsułek

Tagi:

RZS Reumatoidalne Zapalenie Stawów Łuszczycowe Zapalenie Stawów Reumatyzm Artretyzm RZS leczenie naturalne reumatyzm leczenie

Kategorie:

Reumatyzm RZS

Zdjęcia:

Komentarze do artykułu Na ratunek chorym stawom!:

Po roku wegetacji z bólem (RZS-zwyrodnienia stawów) w którym reumatolodzy leczyli mnie bezskutecznie sterydami, sulfosalazyną, przeciwbólowymi itp. trafiłam przypadkiem na cudownego farmaceutę, który przekonał mnie do kupienia BIVANOLU. Preparat ten po 20 dniach zmniejszył mi dolegliwości bólowe, a po 45 dniach odstawiłam wszystkie leki reumatoidalne i znowu mogę chodzić. W dalszym ciągu biorę 3x1 tab. do 90 dni kuracji. Wszystkim cierpiącym polecam z całego serca.
Ela_Madejska
Dodadano w dniu:
12-11-2014
Potwierdzam, jestem już po 3 opakowaniu Bivanolu i nie zamierzam przestać. Czuję dużą poprawę. Nie mam przy tym żadnych innych dolegliwości. Szkoda tylko, że nie usunie choroby całkowicie:/ Polecam cierpiącym!
Teresa Krakowiak
Dodadano w dniu:
13-11-2014
Stosowałam różne preparaty, które nie przynosiły pożądanych efektów. Z moimi stawami było coraz gorzej a ja powoli traciłam nadzieję na to, że będzie lepiej. Jeszcze trochę i zupełnie przestałabym chodzić. Na szczęście znalazłam w internecie informacje o Bivanolu i postanowiłam zaryzykować i zakupić. Działa!!! Polecam
Marianna Deja
Dodadano w dniu:
13-11-2014
Podpis
Twój email Twój adres email nie będzie publikowany na stronie
Twój komentarz
Twój głos
Dodaj komentarz
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone Aptus tworzenie stron www
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]