witamina k2

Theraflu ExtraGRIP, 10 saszetek

Cena: 18,00 pln
Ilość: op
Skład:
substancje czynne:
- paracetamol 650 mg
- chlorowodorek fenylefryny 10 mg
- maleinian feniraminy 20 mg

Działanie:
Lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz maleninan feniraminy - substancję antyhistaminową zmniejszającą produkcję śluzowej wydzieliny w nosie.
Theraflu ExtraGRIP po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój.

Wskazania:
Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno - stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.
Klienci, którzy kupili: Theraflu ExtraGRIP, 10 saszetek, kupili również:

BILDI AMD 120 KAPSUŁEK

Cena: 297,00 pln

MYALGAN 120 TABLETEK

Cena: 115,00 pln

MYALGAN 60 KAPSUŁEK

Cena: 55,90 pln

NIZORAL SZAMPON 100ML

Cena: 32,90 pln

WITAMINA K2 MK-7 NATURALNA + D3, 50 KAPSUŁEK

Naturalna witamina K2 MK-7 Natto + D3. Polecana przez Profesorów Farmacji.
Cena: 59,00 pln
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]