witamina k2

MYALGAN 120 TABLETEK

Cena: 115,00 pln
Ilość: -
Myalgan zawiera naturalne składniki odżywcze, które mogą być przyjmowane przez każdego. Uzupełnienie diety o te składniki jest szczególnie korzystne w przypadku fibromialgii i dlatego Myalgan jest polecany przez Norweskie Towarzystwo Fibromialgii


Ekstrakt z liści stokrotki (Bellis perennis) dostarcza przede wszystkim saponiny trójterpenowe o wielokierunkowym korzystnym działaniu biologicznym oraz kompleks bioflawonoidów (apigeninę, kwercytynę i luteolinę) o silnym działaniu antyoksydacyjnym.

Ekstrakt z liści winogron (Vitis vinifera) jest bogatym źródłem licznych polifenoli (np. rezweratrolu) których spożycie jest korzystne m. in. dla dobrego funkcjonowania układu krążenia i który poprzez stymulację sirtuin zwiększa odporność na stres i długość życia komórek, poza tym wykazuje silne działanie antyoksydacyjne.

Ekstrakt pestek oliwki (Olea europea) jest bardzo bogatym źródłem m.in. polifenoli, związków o silnym działaniu przeciwutleniającym. Poza tym ekstrakt z pestek oliwek dostarcza werbaskozydy, oleozydy, tyrozol, rutynę i luteolinę oraz kwas gamma-aminomasłowy. Posiadają one szereg korzystnych właściwości, m.in. działają kardioprotekcyjnie i przeciwutleniająco. Mówi się o nich, że działają jako optimizeiy antyoksydantów, a ich wszechstronny korzystny efekt trudny jest do przecenienia. Wspomagają one przepływ krwi i funkcję narządu krążenia, których zaburzenie jest jedną z prawdopodobnych przyczyn fibromialgii oraz jednocześnie zmniejszają napięcie mięśniowe. Napięte mięśnie mogą uciskać na przebiegające nerwy powodując ból, drętwienie, parestezje, jak również przenosić się na leżące w pobliżu stawy. Ekstrakty zawierające te substancje czynne, które korzystnie wpływają na krążenie obwodowe, dają przypływ energii i regulują napięcie mięśni. Również korzystnie wpływają na różne objawy wegetatywne ze strony przewodu pokarmowego i układu moczowego.

Ekstrakt pestek oliwki (Olea europea) jest bardzo bogatym źródłem m.in. polifenoli, związków o silnym działaniu przeciwu-tleniającym. Poza tym ekstrakt z pestek oliwek dostarcza werbaskozydy, oleozydy, tyrozol, rutynę i luteolinę oraz kwas gamma-aminomasłowy. Posiadają one szereg korzystnych właściwości, m.in. działają kardioprotekcyjnie i przeciwutleniają-co. Mówi się o nich, że działają jako optimizeiy antyoksydantów, a ich wszechstronny korzystny efekt trudny jest do przecenienia. Wspomagają one przepływ krwi i funkcję narządu krążenia, których zaburzenie jest jedną z prawdopodobnych przyczyn fibromialgii oraz jednocześnie zmniejszają napięcie mięśniowe. Napięte mięśnie mogą uciskać na przebiegające nerwy powodując ból, drętwienie, parestezje, jak również przenosić się na leżące w pobliżu stawy. Ekstrakty zawierające te substancje czynne, które korzystnie wpływają na krążenie obwodowe, dają przypływ energii i regulują napięcie mięśni. Również korzystnie wpływają na różne objawy wegetatywne ze strony przewodu pokarmowego i układu moczowego.

Ekstrakt owocu ananasa (Ananas comosus) )tst źródłem przede wszystkim enzymu proteolitycznego bromeliny, który pomaga trawić białko, może również pomagać w rozpuszczaniu skrzepów krwi, intensyfikuje działanie antybiotyków. Badania potwierdziły, że spożycie bromeliny może być korzystne w wielu sytuacjach klinicznych m. in. działa korzystnie na stawy, naczynia wieńcowe, zatoki i układ moczowy.

Ekstrakt skłodkich migdałów (Primus amygdalus dulcis) dostarcza składniki mineralne, zwłaszcza magnez, witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz glikozydy m. in. amigdalinę określaną jako witamina B17, które korzystnie wpływają na samopoczucie.

Sok pomarańczowy w proszku (Citris aurantium) dostarcza witaminy, bioflawonoidy i składniki mineralne.

SKŁADNIKI:
  • ekstrakt z liści stokrotki (Bellis perennis)
  • ekstrakt z liści winogron (Vitis vinifera)
  • ekstrakt z pestek oliwek (Olea europea)
  • ekstrakt z owocu ananasa (Ananas comosus)
  • taurynę, migdały sproszkowane (Prunus amygdalus)
  • sok pomarańczowy (Citrus aurantium)SPOSÓB UŻYCIA

Początkowo przyjmować jedną tabletkę 4 razy dziennie, np.: rano, przed południem, po południu i wieczorem.
Przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami nie powinna być krótsza niż 4 godziny.
Następnie stopniowo, np. co tydzień, zmiejszać po jednej tabletce do dziennej dawki jednej lub dwóch tabletek zależnie od samopoczucia.
Preparat można ssać celem szybszego wchłaniania.
Klienci, którzy kupili: MYALGAN 120 TABLETEK, kupili również:

WITAMINA K2 MK-7 NATURALNA + D3, 50 KAPSUŁEK

Naturalna witamina K2 MK-7 Natto + D3. Polecana przez Profesorów Farmacji.
Cena: 59,00 pln

VITAL 3 KROPLE 5,5 ML

Krople kolagenowe nowej generacji
Cena: 145,00 pln

LYPRINOL 180 KAPSUŁEK

Cena: 299,00 pln

NIZORAL SZAMPON 100ML

Cena: 32,90 pln

PROMYALGAN 120 TABLETEK

Cena: 105,00 pln
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]