witamina k2

APARAT MEDIKZAP-ZAPPER 2 ELEKTRODY KULISTE MIEDZIANE

Cena: 1 825,00 pln
Ilość: op
MEDIKZAP to aparat wzmacniający organizm i mobilizujący system immunologiczny.

W przyrodzie istnieje olbrzymia ilość szkodliwych dla człowieka zarazków i związków chemicznych. Są one wszędzie: w powietrzu, wodzie, produktach spożywczych. Niemożliwe jest uniknięcie kontaktów z nimi, a nasze organizmy, osłabione przez zanieczyszczone środowisko i bombardowane rosnącą lawinowo ilością szkodliwych substancji, coraz częściej ulegają zakażeniom i zatruciom.

Medikzap to aparat, który przy pomocy odpowiednich impulsów elektrycznych wzmacnia energię organizmu, pozwalając mu łatwiej zwalczyć płynące z zewnątrz zagrożenia.
Medikzap wspomaga odnowę biologiczną, mobilizuje system immunologiczny i przywraca naturalną równowagę w organizmie.

Dzięki jego używaniu uzyskuje się ponadto:
  • Zwiększoną zdolność koncentracji
  • Podwyższony poziom energii
  • Zmniejszoną podatność na stres
  • Wzmocnienie i przyspieszenie działania ziołowych kuracji oczyszczających
  • Aparat ma również zastosowanie wspomagające w terapii Huldy Clark.


Medikzap szczególnie polecany jest:
-osobom z obniżoną odpornością organizmu,
-przy koniecznej mobilizacji naturalnych mechanizmów obronnych,
-celem utrzymania równowagi immunologicznej organizmu.


Aparat o unikalnej konstrukcji i działaniu:

Medikzap jest nie tylko optymalnym rozwiązaniem generatora, którego działanie stymulujące organizm w znaczym stopniu przewyższa swym zakresem inne dostępne na rynku produkty, ale także pod względem wykonania został on dopracowany do najdrobniejszych szczegółów gwarantujących najwyższą jakość techniczną.
Medikzap można stosować profilaktycznie. Najlepsze wyniki uzyskuje się przy systematycznym stosowaniu. Nie zaobserwowano skutków ubocznych.

W celu maksymalnego wykorzystania energii aparatu firma oferuje elektrody kuliste, które przekazują o 60% więcej energii niż inny typ elektrod, ponieważ energia jest równomiernie rozłożona na całej ich powierzchni. W innych typach elektrod, takich jak elektrody walcowate czy płaskie elektrody węglowe na nadgarstki, część energii ucieka przez krawędzie. Elektrody kuliste oddziałują również na punkty akupunktury na powierzchni naszych dłoni i tym samym, za pośrednictwem meridianów energia przekazywana jest dalej całemu organizmowi.

UWAGA:
Aparatu Medikzap nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby z niewydolnością nerek oraz dzieci do 6 roku życia.

Aparatu Medikzap nie wolno stosować osobom korzystającym z aparatów elektronicznych stymulujących pracę narządów wewnętrznych (np. rozrusznik serca lub urządzenia neurostymulujące). Osoby cierpiące na dolegliwości sercowe i epilepsję powinny przed użyciem aparatu skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Do aparatu dołączona jest instrukcja obsługi.

Gwarancja 2 lata

Certyfikaty - raporty badań z akredytowanego laboratorium TÜV w Holandii.

1. Raport badań - Norma IEC 60601-1:2006 - Ogólne wymagania bezpieczeństwa
2. Raport badań - Norma EN 60601-1-2:2007 - Ogólne wymagania bezpieczeństwa - Kompatybilność elektromagnetyczna
Prace naukowe - na Międzynarodowym Sympozjum Naukowym w Nałęczowie przedstawione zostały dwie prace naukowe:

1. ”Działanie prądów wytwarzanych przez aparaty Medikzap i NE 555 na komórki grzyba z rodzaju Candida albicans”
2. ”Badania nad oddziaływaniem trzech rodzajów prądów elektrycznych na komórki Candida albicans”.

Na rynku jest wiele różnych zapperów, tzn. niewielkich aparatów, generujących prądy, które zdaniem ich producentów mają likwidować wszystkie pasożyty w ludzkich organizmach. Niekoniecznie zawsze jest to zgodne z prawdą.
Rzeczywiście - dobrze wykonany zapper wzmacnia energię obronną organizmu, natomiast zappery o wadliwej konstrukcji i niewłaściwie dobranej częstotliwości emitowanego prądu nie tylko nie pomagają, ale mogą wręcz zaszkodzić. Dlatego wybierając zapper należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych punktów.

1. Zapper musi działać w oparciu o prąd pulsujący jednokierunkowy. Powinien pobierać energię z baterii, a nie z gniazdka za pośrednictwem transformatora, ponieważ aparat podłączony do sieci przenosi na użytkownika wszystkie występujące w niej wahania i zakłócenia.
2. Elektrody zappera powinny być ukształtowane i wykonane z materiałów zapewniających maksymalny przepływ energii z aparatu do organizmu. Dlatego najlepsze są kuliste, wykonane ze srebra lub miedzi. Elektrody takie przekazują do organizmu o 60% więcej energii niż inne typy elektrod, ponieważ energia jest równomiernie rozłożona na całej ich powierzchni. Zapper firmy Medi-Flowery Medikzap zaopatrzony jest właśnie w takie elektrody. W elektrodach walcowatych czy nakładanych na na nadgarstki część energii ucieka przez krawędzie.
3. Zapper o tradycyjnej konstrukcji osiąga napięcie wyjściowe około 9V. Na rynku spotyka się jednak zappery, których napięcie wyjściowe znacznie przekracza tę wartość. Taka nadwyżka napięcia jest nie tylko zbyteczna, ale często wręcz szkodliwa.
4. Zapper powinien mieć dużą rozpiętość częstotliwości, gdyż zapewnia to szerszy zasięg oddziaływania na organizm. Badania emitowanych fal elektrycznych wykazały, że zapper firmy Medi-Flowery Medikzap jest czterokrotnie silniejszy od zapperów o tradycyjnej konstrukcji.
5. Wszelkie aparaty typu zapper powinny przejść badania na bezpieczeństwo w akredytowanym laboratorium. O taki atest należy zawsze zapytać przed kupieniem aparatu.
Taki dokument posiada zapper firmy Medi-Flowery Medikzap.
Klienci, którzy kupili: APARAT MEDIKZAP-ZAPPER 2 ELEKTRODY KULISTE MIEDZIANE, kupili również:
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]