witamina k2

APARAT MEDIKZAP-ZAPPER 2 ELEKTRODY KULISTE Z CZYSTEGO SREBRA

Cena: 2 780,00 pln
Ilość: op.
MEDIKZAP to aparat wzmacniający organizm i mobilizujący system immunologiczny

W przyrodzie istnieje olbrzymia ilość szkodliwych dla człowieka zarazków i związków chemicznych. Są one wszędzie: w powietrzu, wodzie, produktach spożywczych. Niemożliwe jest uniknięcie kontaktów z nimi, a nasze organizmy, osłabione przez zanieczyszczone środowisko i bombardowane rosnącą lawinowo ilością szkodliwych substancji, coraz częściej ulegają zakażeniom i zatruciom.

Medikzap to aparat, który przy pomocy odpowiednich impulsów elektrycznych wzmacnia energię organizmu, pozwalając mu łatwiej zwalczyć płynące z zewnątrz zagrożenia.
Medikzap wspomaga odnowę biologiczną, mobilizuje system immunologiczny i przywraca naturalną równowagę w organizmie.

Aparat Medikzap - zapper szczególnie polecany jest:
  • Osobom z obniżoną sprawnością psycho-fizyczną,
  • Dla zmobilizowania i wzmocnienia naturalnych mechanizmów obronnych,
  • W celu utrzymania równowagi immunologicznej organizmu.


Stosując go uzyskuje się ponadto:
  • Wyższy poziom energii dzięki doładowaniu „wewnętrznych baterii”
  • Zmniejszoną podatność na stres,
  • Wzmocnienie i przyspieszenie działania kuracji ziołowych i oczyszczających.


Aparat Medikzap – zapper ma również zastosowanie wspomagające w terapii Huldy Clark.


Aparat Medikzap - zapper jest nie tylko optymalnym rozwiązaniem generatora, którego działanie stymulujące organizm w znacznym stopniu przewyższa swym zakresem inne dostępne na rynku produkty.

W celu maksymalnego wykorzystania energii aparatu firma oferuje elektrody kuliste, które przekazują o 60% więcej energii niż inne typy elektrod, ponieważ energia jest równomiernie rozłożona na całej ich powierzchni. W elektrodach walcowatych i płaskich elektrodach na nadgarstki, część energii ucieka przez krawędzie. Elektrody kuliste oddziałują mocniej na punkty akupunktury na powierzchni naszych dłoni i za pośrednictwem meridianów przekazują energię całemu organizmowi.


Aparat Medikzap posiada 4 programy:

Pierwszy - układ kostny, mięśnie, system immunologiczny, układ krwionośny

Drugi - mózg, serce, wątroba, nerki, nadnercza, piersi, płuca, śledziona, tarczyca, jelito grube, macica, prostata, centralny układ nerwowy

Trzeci - jelito cienkie, jajniki, pęcherz moczowy, przewody moczowe, gruczoły limfatyczne, trzustka, woreczek żółciowy, miednica, żołądek, skóra, włosy, paznokcie, błona maziowa, krtań, zatoki, narządy słuchu i wzroku. W obszarze tym mieści się również centrum równowagi hormonalnej i kwasowo-zasadowej

Czwarty program o łagodnym wpływie ogólnowzmacniającym

W skład zestawu wchodzi:

Aparat Medikzap
2 elektrody kuliste srebrne
2 kable
2 baterie AA
Futerał drewniany
Instrukcja obsługi

Badania naukowe:
  • Certyfikaty - raporty badań z akredytowanego laboratorium TÜV w Holandii.

  • Prace naukowe - na Międzynarodowym Sympozjum Naukowym w Nałęczowie w maju 2006 roku:

1. ”Działanie prądów wytwarzanych przez aparaty Medikzap i NE 555 na komórki grzyba z rodzaju Candida albicans”


Dla wyjaśnienia podajemy, że aparat NE 555 został skonstruowany na podstawie schematu przedstawionego w książce Huldy Clark "Kuracja życia".


2. ”Badania nad oddziaływaniem trzech rodzajów prądów elektrycznych na komórki Candida albicans”.


Gwarancja na zapper – 2 lata


UWAGA:


Aparatu Medikzap - zapper nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby z niewydolnością nerek oraz dzieci do 6 roku życia.


Aparatu nie mogą stosować osoby korzystające z urządzeń elektronicznych stymulujących pracę narządów wewnętrznych (np. rozrusznik serca lub urządzenia neurostymulujące) oraz osoby cierpiące na dolegliwości sercowe i epilepsję.


Jak powstał zapper?


W 1989 roku biolog dr Clark doszła do wniosku, po przeprowadzeniu wieloletnich badań, że każde ciało emituje jakąś częstotliwość. Według niej ciało ludzkie wysyła sygnały elektryczne podobnie jak stacja radiowa, z tymże jest to szeroki zakres częstotliwości przy bardzo niskich wartościach napięcia. Był to powód dlaczego nie zostały one do tej pory wykryte i zmierzone.


W ramach swoich doświadczeń postanowiła określić pasmo radiowe dla zwierząt takich jak pchły, chrząszcze, muchy, mrówki. Prawdziwym fenomenem było, że martwy owad miał swoje pasmo emisji, zatem zjawisko to nie było wyłącznie domeną świata ożywionego. Materia nieożywiona dalej rezonowała!!!


Hulda Clark idąc dalej tym tokiem myślenia wywnioskowała, że za pomocą tej nowej techniki, może przebadać wirusy, bakterie, pasożyty, pleśnie, toksyny.


W książce "Kuracja życia" dr Clark


opisuje eksperyment, który przeprowadziła na własnym organizmie:" Nagle przyszedł mi do głowy nowy pomysł: co stałoby się z dorosłym pasożytem, gdyby zarażona nim osoba poddała się działaniu generatora wysyłającego sygnał o częstotliwości 434 000 Hz. Jeszcze w tym samym tygodniu przeprowadziłam test na sobie z bakterią salmonellą, glistą i wirusem opryszczki, których byłam stałym nosicielem. Po trzyminutowym zabiegu przebadałam się i stwierdziłam ich brak w swoich organach za pomocą generatora. Nie było emisji na ich częstotliwościach. Powtarzałam test na okrągło z tym samym rezultatem. Czyżby rzeczywiście pasożyty te znikły? A może po prostu ukryły się i nie mogłam ich wykryć? Jednakże objawy też szybko ustąpiły. To wszystko stało się zbyt proste i niewiarygodne zarazem w tak krótkim czasie oczyścić organizm z pasożytów. Czy było to bezpieczne? W ciągu trzech tygodni uzyskałam rzetelne dane na temat wymaganego poziomu napięcia prądu wymaganego do kuracji. Wynosiło ono 5 V przez trzy minuty na określonej częstotliwości. Nie ma to nic wspólnego z użyciem prądu z domowej instalacji elektrycznej, który niechybnie zabiłby pacjenta razem z pasożytem."

Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]