witamina k2

CRIORECTUM PROTECT DWUFAZOWE CZOPKI KRIOTERAPEUTYCZNE 10 SZTUK

Cena: 17,99 pln
Ilość: op.
Crirectum protect, to unikalne dwufazowe czopki krioterapeutyczne, stosowane do miejscowego leczenia hemoroidów, w każdym stopniu zaawansowania choroby a także w uszkodzeniach błony śluzowej odbytnicy. Powszechnie stosowany w czopkach wypełniacz, który nie pełni żadnej roli leczniczej, został zastąpiony w Criorectum protect mieszaniną wody i polimerów. Po zamrożeniu uzyskujemy wygodną formę czopka, którą bez trudu można aplikować. Początkowo czopek oddaje na tkankę niską temperaturę uśmierzając ból, likwidując krwawienia i obrzęki. Po rozpuszczeniu się czopka, macierz polimerowa tworzy film,który stanowi barierę dla mikroorganizmów spowalniających procesy gojenia ran.

Działanie:

FAZA I aplikacja niskiej temperatury uśmierza ból, likwiduje krwawienia i obrzęki.

FAZA II macierz polimerowa tworząca film, przyspiesza proces gojenia zarówno ostrych, jak i przewlekłych ran oraz uszkodzeń skóry odbytu i błony śluzowej odbytnicy. Opisane działanie jest efektem pokrycia tkanek przez zawarty w czopku usieciowany polimer MCC i Na-CMC (VIVAPUR MCG 811 P) .

VIVAPUR MCG 811 P zastosowany w czopkach Criorectum protect nie wykazuje działania farmakologicznego, immunologicznego i metabolicznego na organizm ludzki. Nie wchłania się i jest w pełni obojętny, dzięki czemu czopki mogą być stosowane przez alergików i kobiety w ciąży.

Wskazania:
  • hemoroidy i dolegliwości takie jak: pieczenie, swędzenie, kłucie, obrzęk, krwawienie, ból,
  • bolesne pęknięcia skóry w okolicach odbytu,
  • uszkodzenia błony śluzowej odbytnicy,
  • po zabiegach chirurgicznych okolic odbytu przeciwbólowo i przeciwobrzękowo.


Stosowanie:

Przed zastosowaniem czopki należy zamrozić w zamrażalniku lodówki w temp. -10 do -25 stopni Celsjusza. Czas zamrażania minimum 1 godzinę. Stosować doodbytniczo, niezwłocznie po wyciągnięciu z zamrażalnika. 1 czopek 2 razy dziennie.

W przypadku odczuwania intensywnych objawów, Criorectum protect należy stosować dwa razy dziennie, przez okres 5 dni. Utrzymujące się dolegliwości lub ich nawrót są wskazaniem do wydłużenia kuracji o kolejne 5 dni.

UWAGA!!!
Czopki przed zamrożeniem należy wstrząsnąć, aby upłynnić masę polimerową a następnie zamrozić w pozycji pionowej, ostrzem czopka do dołu.

Środki ostrożności związane ze stosowaniem: Jeżeli po 3 tygodniach stosowania nie nastąpi poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza.

Działania uboczne:
Bezpośrednio po aplikacji może wystąpić nieznaczne uczucie dyskomfortu, związane z uczuciem zimna. Odczucie mija po kilkunastu sekundach.

Criorectum protect jest wyrobem medycznym posiadającym certyfikat WE oraz zgłoszonym do Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych.


INFORMACJA:

PRZED ZASTOSOWANIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ULOTKĘ.
CZOPKI NALEŻY PRZECHOWYWAĆ W TEMPERATURZE POKOJOWEJ I SĄ ONE W POSTACI PŁYNNEJ, DOPIERO PRZED UŻYCIEM NALEŻY JE WŁOŻYĆ DO ZAMRAŻALNIKA NA MINIMUM GODZINĘ.
Klienci, którzy kupili: CRIORECTUM PROTECT DWUFAZOWE CZOPKI KRIOTERAPEUTYCZNE 10 SZTUK, kupili również:
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]