witamina k2

CYCLOTEST MYWAY- KOMPUTER CYKLU NOWEJ GENERACJI

Sugerowana cena: : 1 698,00 pln Cena: 1 358,40 pln
Ilość: op.
Bezpieczny - Skuteczny - Wykonanym z Najwyższej Jakości Surowców


Cyclotest myWay jest komputerem cyklu nowej generacji z dotykowym ekranem i elastyczną końcówką, który wyznacza dni, kiedy istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Dni te wyznaczane są indywidualnie dla każdego cyklu miesięcznego.

Status płodności na dzień bieżący oraz na następne dni jest widoczny od razu na wyświetlaczu i pozwala na dobranie odpowiedniej metody antykoncepcji. Na przykład w dni płodne możesz zdecydować się na użycie dodatkowej metody antykoncepcji bez hormonów lub zachować wstrzemięźliwość seksualną.

Cyclotest myWay zapewnia antykoncepcję naturalną, bezpieczną i całkowicie bez hormonów, dostosowuje się całkowicie do potrzeb użytkowniczki i jest bardzo skuteczny.

Łatwy w użyciu mini komputer jest cyfrowym kalkulatorem płodności, który dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, rytmu dnia i życia. Umożliwia wprowadzanie wielu istotnych informacji, które mogą mieć wpływ na aktualny status płodności takich jak: choroba, impreza, duże spożycie alkoholu, podróż, stres i inne.


Jak działa Cyclotest myWay

W celu wyznaczenia fazy płodności, w której znajduje się kobieta, pod uwagę brany jest szereg sygnałów wysyłanych przez organizm. W trakcie cyklu miesięcznego, Twoja podstawowa temperatura ciała układa się w konkretny wzór a regularny jej pomiar, zapis i ocena na przestrzeni cyklu stanowi podstawę do wyznaczenia faz płodności.

Poza temperaturą funkcjonują jeszcze inne symptomy płodności jak wysoki poziom hormonu luteinizującego LH oraz konsystencja śluzu szyjkowego. Baczna obserwacja podstawowej temperatury ciała i jednego, dodatkowego czynnika płodności stanowi podstawę metody planowania rodziny, zwanej metodą objawowo-termiczną.

Podstawową funkcją komputerów cyklu Cyclotest jest wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych w cyklu miesięcznym i dopasowanie się do Twoich indywidualnych potrzeb i Twojego cyklu. Proces ten odbywa się poprzez ocenę sygnałów wysyłanych przez kobiecy organizm w trakcie owulacji. Interpretowanie temperatury ciała, która musi zostać zmierzona każdego ranka przed wstaniem z łóżka, za pomocą zintegrowanego czujnika jest podstawą tej metody.

W okresie, gdy kobieta nie chce zajść w ciążę, Cyclotest myWay wyznacza fazy w cyklu miesięcznym, w których występuje ryzyko zajścia w ciążę.


Jak używać cyclotest myWay

Rozpocznij start nowego cyklu

Rozpocznij start nowego cyklu pierwszego dnia miesiączki. Jeśli nie udało Ci się wprowadzić startu pierwszego dnia okresu, po prostu cofnij datę. Ważnym jest aby za każdym razem start nowego cyklu rozpoczynał się pierwszego dnia menstruacji.

Zmierz temperaturę zaraz po przebudzeniu

Użyj zintegrowanego czujnika pomiaru temperatury przed wstaniem z łóżka. Urządzenie przypomina o tym za pomocą budzika i oświetlenia LED, gdy najedzie odpowiednia pora.

Sprawdź swój status płodności

Przy pomocy wykresu dobowego możesz się dowiedzieć czy znajdujesz się aktualnie w fazie płodnej lub niepłodnej cyklu. W dni płodne zalecana jest ostrożność przy kontaktach intymnych, jeśli chcesz współżyć z partnerem, zastosujcie dodatkowe zabezpieczenie.

Spójrz w przyszłość

Przy pomocy wykresu kalendarzowego , możesz spojrzeć w przyszłość, jak w następnych dniach kształtować będzie się płodność. Płodne dni zaznaczone są wyraźnie kolorem różowym, zielonym kolor oznacza brak przeszkód do współżycia.


Dodatkowe cech urządzenia

Wprowadź informację o dodatkowym wskaźniku płodności

Wykonując test owulacyjny na mocz możesz wprowadzić do komputera informację o stężeniu hormonu LH w wyznaczone przez komputer dni. Jeśli jesteś zapoznana z tematem, możesz alternatywnie wprowadzić informację o konsystencji śluzu szyjkowego, szyjce macicy lub bólu owulacyjnym. Komputer dokonuje oceny tych danych i uwzględnia je przy wyznaczaniu faz płodności. Dodając do pomiarów temperatury informację o innym wskaźniku płodności stosujesz naturalną metodę planowania rodziny.

Odnotuj wszelkie zaburzenia w cyklu

Wiele czynników może mieć wpływ na poranną podstawową temperaturę ciała. Do takich czynników zaliczają się leki, wysoka gorączka, podróż, spożyty alkohol, stres czy zbyt mała ilość snu. Wyżej wymienione sytuacje mogą zostać odnotowane jako zaburzenie, tak by pomiary dokonywane w tych okolicznościach nie były brane pod uwagę przy dokonywaniu prognozy.

Monitorowanie Indeksu Masy Ciała (BMI)

Zarówno nadwaga jak i niedowaga są szkodliwe dla organizmu dlatego utrzymywanie się w przedziale wagi prawidłowej pozytywnie wpływa na samopoczucie i organizm. Skorzystaj z cyclotest myWay, aby wyliczyć swój wskaźnik BMI i monitorować jego rozwój na przestrzeni czasu. Komputer przedstawia dane w formie krzywej.

Pielęgnacja skóry

Zmiany potrzeb skóry w trakcie cyklu to zupełnie normalna sytuacja. Odpowiednia pielęgnacja może złagodzić lub zapobiec problemom skórnym. Cyclotest myWay doradzi, jaki krem powinnaś stosować w określone dni cyklu.

Informację o wystąpieniu zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS)

Powiadomienie PMS: alarm, który wskazuje dni, w które może wystąpić napięcie przedmiesiączkowe i w które można zażyć środki łagodzące zespół napięcia przedmiesiączkowego.


Dla kogo jest Cyclotest myWay

Grupą docelową, do której skierowany jest Cyclotest myWay są kobiety, które poszukują alternatywnych niehormonalnych metod antykoncepcji. Z komputerów cyklu można korzystać od momentu zakończenia okresu dojrzewania do początku okresu menopauzy.

Korzystanie z Cyclotest myWay jest bezinwazyjne, mini komputer po prostu wspiera Cię w stosowaniu naturalnych metod planowania rodziny. To co czyni go wyjątkowym, to fakt, że dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, rytmu dnia i życia. Cyclotest myWay nie stosuje jednego, uniwersalnego modelu do wszystkich cykli menstruacyjnych.


Tworzenie wykresów płodności w Cyclotest myWay

Komputery cyklu Cyclotest myWay mają możliwość wygenerowania krzywej cyklu automatycznie, dzięki zapisanym w ich pamięci codziennym odczytom podstawowej temperatury ciała. Krzywa cyklu może zostać wygenerowana dla każdego cyklu jeśli pomiary temperatury wprowadzane są systematycznie.


Doświadczeni lekarze traktują wykresy temperaturowe jak istotne narzędzie diagnostyczne od wielu lat. Takie wykresy są szczególnie istotne w przypadku kobiet, które bezskutecznie starają się o potomstwo a szczegółowa analiza wykresów temperaturowych jest często pierwszym krokiem w ocenie i leczeniu niepłodności.

Analiza lekarska wykresów temperaturowych pacjentki może w znaczący sposób ułatwić identyfikację problemu z płodnością, co więcej jest łatwa i zrozumiała dla nawet dla osób bez wykształcenia medycznego. Podsumowując, krzywe temperaturowe oferują doskonale narzędzie diagnostyczne, z którego z powodzeniem, korzystają setki lekarzy na całym świecie, którym nie obce są zasady naturalnego planowania rodziny.


Miejsce pomiaru

Usta, pochwa, odbyt.
Pomiarów należy dokonywać zawsze w tym samym miejscu.


Skuteczność działania Cyclotest myWay

Wyprodukowany w Niemczech i posiadający certyfikat CE Cyclotest myWay to jedyny komputer cyklu, który może być używany w ramach metody objawowo-termicznej. Metoda ta posiada 99,7% skuteczności.

W badaniach przeprowadzonych przez Stiftung Warentest (Niemiecką Organizację Konsumencką) mini monitory cyklu Cyclotest, bazujące na metodzie objawowo-termicznej, zostały ocenione najwyżej. „Wyprodukowano w Niemczech” – to oznaczenie, które wciąż jest gwarancją wysokiej jakości i wiarygodności.


Gwarancja trwa 3 lata od daty zakupu.


Uwaga! Prezentowany wyrób medyczny może być zwrócony wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne(t.j. Dz.U. z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami).

Zwracany towar powinien być dostarczony (odesłany) w stanie niezmienionym (bez śladów użytkowania) wraz z dowodem zakupu oraz kartą gwarancyjną (dla produktów posiadających karty gwarancyjne).
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]