witamina k2

LR ALOE VERA ŻEL DO PICIA Z MIODEM SZEŚCIOPAK, 6X1000ML

Cena: 549,00 pln
Ilość: op.

Czas realizacji zamówienia 3 dni robocze.

Żel do picia Aloe Vera z miodem to wyjątkowe bogactwo składników pochodzących z aloesu i miodu.

Wpływa na pracę całego ciała, oczyszcza, reguluje wewnętrzne procesy organizmu i wspiera jego regenerację.


Aloe Vera:

to jedna z niewielu roślin o tak wielkim, nie do końca jeszcze odkrytym potencjale zdrowotnym dla organizmu ludzkiego. Znana od tysięcy lat, wykorzystywana do leczenia na rany, oparzenia, liszaje, na niestrawności, bóle żołądka i zaparcia.


Aloes:

zawiera niezbędne dla zdrowia aminokwasy, których nasz organizm nie może sam wytworzyć. Ponad to aloes jest źródłem witamin A, C, E oraz witamin z grupy B (B1, B2, B3, B6, B12), które odgrywają istotną rolę w procesie metabolizmu, a co za tym idzie, pomagają utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. W miąższu znajdziemy również Kwas foliowy, Beta-karoten i Cholinę. Witaminy w miąższu w kompozycji z innymi składnikami aloesu działają silnie stymulująco na mechanizmy enzymatyczne organizmu, poprawiając w ten sposób wchłanianie witamin z innych źródeł. Aloes oprócz aminokwasów i witamin zawiera również wiele minerałów (Wapń, Mangan, Sód, Potas), pierwiastków śladowych (Tytan, Gal, Bar), mono i polisacharydy (Acemannan) oraz fitosterole.
Dlatego też picie żelu z tej rośliny może uzupełniać ewentualne niedobory wielu składników odżywczych wzmacniających nasz organizm.
Sekretnymi składnikami, dzięki którym aloes uznano za roślinę leczniczą, są aloektyna, znieczulająca bardykinaza, a także acemannan, działający zmiękczająco.
Różnorodność zastosowań i dobroczynny wpływ na organizm zawdzięczamy działaniu aloesu na poziomie przemian komórkowych czyli na podstawowy element każdego organizmu. Aloes wspomaga odżywianie, podział i regeneracje komórek, reguluje wewnątrzkomórkowe reakcje biochemiczne dzięki czemu substancje odżywcze łatwiej docierają do wnętrza komórek.

Miód:

wykazuje właściwości antybakteryjne i bakteriostatyczne, odnawiającymi i oczyszczającymi. Obecna w miodzie acetylocholina obniża ciśnienie i poprawia krążenie krwi, natomiast cholina działa ochronnie na wątrobę oraz zwiększa wydzielanie żółci. Za produkcję czerwonych ciałek krwi i hemoglobiny odpowiedzialne są z kolei jony metali zawarte w miodzie. Cukry proste (glukoza i fruktoza) występujące w miodzie wpływają na właściwości wzmacniające, a także w zależności od potrzeb organizmu przetwarzane są w energię lub odkładane w wątrobie w postaci glikogenu. Wartość odżywczą miodu docenią ludzie wykonujący wyczerpującą pracę fizyczną i umysłową. Bierze również udział w procesie detoksykacji obniżając toksyczne działanie alkoholu, nikotyny i innych używek. U dzieci spożycie miodu wzmaga rozwój umysłowy i zwiększa odporność na choroby.
W miodzie znajdziemy również pewne ilości mikroelementów (potas, chlor, fosfor, magnez, wapń, żelazo, mangan, kobalt i inne) a także niewielkie ilości witamin (A, B1, B2, B6, B12, C), kwas foliowy, kwas pantotenowy, biotynę oraz związki białkowe, enzymy i kwasy organiczne.

Miód powszechnie polecany jest wspomagająco w wielu schorzeniach, wzmacniając stan ogólny organizmu.


SPOSÓB STOSOWANIA:

3 x 30 ml dziennie.

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


SKŁAD:

  • 90% czystego miąższu Aloe Vera,
  • 9% miodu kwiatowego,
  • witamina C.


Zobacz produkty pasujące do: LR ALOE VERA ŻEL DO PICIA Z MIODEM SZEŚCIOPAK, 6X1000ML
Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »
Nie znalazłeś preparatu?
Nie wiesz co wybrać?
Szukasz informacji o preparacie?
Pozostaw nam kontakt. Odpowiemy »
Zamówienia telefoniczne:
222 282 013
801 007 517 w godz. 8.00-16.00 pn-pt
Zamówienia mailowe:
[email protected] całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Informacja o złożonym zamówieniu:
22 228 2013 w godz. 9.00-16.00 pn-pt
[email protected]