witamina k2

Opinia o produkcie

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Zatwierdź

KOLAGEN NORWESKI 60 KAPSUŁEK

Cena: 89,00 pln
Ilość: op.
Wyjątkowa okazja! Darmowa Dostawa dla wszystkich zamówień już od 99 PLN. Zamów dwa opakowania preparatu Kolagen Norweski i ciesz się Darmową Dostawą. Zapraszamy!

Kolagen norweski to nowy na polskim rynku suplement diety skierowany do kobiet po dwudziestym piątym roku życia, które dbają o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Preparat produkowany w Norwegii z najwyższej jakości składników naturalnego pochodzenia. Uznany na rynkach Skandynawskich, zyskał dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, niedawno wprowadzony do Polski.

Zastosowanie:

Kolagen Norweski szczególnie polecany jest osobom, które dbają od zdrowie i idącą w parze urodą i chcą jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem.

Starannie dobrane składniki są pomocne w utrzymaniu zdrowych i silnych włosów, twardych, nierozdwajających się paznokci oraz wpływają na lepsze nawilżenie cery.

Dodatkowo składniki preparatu posiadają pozytywny wpływ na pracę stawów.

Kolagen Norweski mimo krótkiej obecności na polskim rynku zdołał już zyskać grono zadowolonych klientek i zdobył tytuł Bestseller Roku w kategorii „Innowacja dla zdrowia i Urody” w konkursie organizowanym przez Imperium Kobiet.Skład w 2 kapsułkach:

Naturalny kolagen typu II - 100 mg
Lewoskrętna witamina C - 100 mg

Stosowanie:

2 kapsułki dziennie.

Procesowi produkcji towarzyszą restrykcyjne cykliczne testy jakościowe, a miejsce powstawania spełnia wymogi stawiane najnowocześniejszym fabrykom.

Preparat wyprodukowany w standardzie jakości Good Manufacturing Practise (GMP) oraz HACCP.

Gwarancja Jakości:

Substancje wykorzystane w procesie produkcyjnym pochodzą w większości z własnych plantacji zlokalizowanych na nieskażonych terenach Norwegii a w procesie produkcji polegamy na najnowocześniejszym i najbardziej zaawansowanym sprzęcie wiodących producentów. Całość zamknięta jest w elastycznej, łatwej do połknięcia kapsułce.

Bivanol - Skuteczny i Bezpieczny
copyright by Zdro-Vita.pl Wszelkie prawa zastrzeżone W oparciu o AptusShop sklep internetowy
infolinia
22 228 20 13
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!
Doradca zakupów                               rozwiń zwiń Złóż zamówienie » Sprawdź status zamówienia »